O nás

O nás

Firma JAMATECH s.r.o. se sídlem v Humpolci je nástupnická společnost navazující na tradici firmy Jan Maršík - Galma a jedná se o specializovaný velkoobchod a maloobchod zaměřený na spojovací materiály a částečný sortiment železářství s dlouhou tradicí a dobrým jménem.

Sídlíme ve vlastních prostorech a již téměř 25 let poskytujeme obchodní služby širokému spektru zákazníků rekrutujících se především z řad kovovýrobních firem, výrobních firem nezávisle na oblasti výroby, obchodních firem, ale také řemeslníků či jednotlivých zákazníků.

Nabízíme plný sortiment spojovacích materiálů dle norem ČSN i dle stále běžnějších mezinárodních norem DIN a ISO. Kromě běžných spojovacích materiálů nabízíme kotevní techniku, spojovací materiály pro opláštění budov (dnes typicky sendvičové panely, ploché střechy) či související potřeby pro řemeslníky (vrtáky, řezné a brusné kotouče apod.).

Naší snahou je poskytnout za všech okolností profesionální služby nejen v obchodě, ale také v souvisejícím poradenství, komunikaci či logistice.

Z toho důvodu jsou naši zaměstnanci schopni vždy poskytnout fundovanou radu a doporučení.

Vzhledem k ideální poloze firmy uprostřed republiky v Humpolci u dálnice D1 poskytujeme bud´ rozvoz zboží vlastními vozy nebo využíváme služeb osvědčených přepravních společností.

Vážíme si našich zákazníků

Velmi si vážíme svých zákazníků a proto:

  • Se svými zákazníky jednáme slušně a vstřícně.
  • Při řešení případných problémů okamžitě jednáme.
  • Poskytujeme odpovídající cenové a dodací podmínky.
  • A především neslibujeme nic, co nejsme schopni s čistým svědomím splnit.